czyste powietrze izolacje logo
  1. Home
  2. WOJ – TOM Izolacje Natryskowe ŁÓDŹ
ocieplenie domu pianą łódź
WOJ - TOM Izolacje Natryskowe

Odkryj zalety izolacji budynku razem z nami!

Bez względu na to, czy potrzebujesz izolacji termicznej dla swojego domu, mieszkania, czy obiektu komercyjnego, możesz być pewien, że z nami otrzymasz kompleksowe wsparcie i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji projektu.
 
Naszym celem jest nie tylko zapewnienie optymalnych warunków termicznych, ale także maksymalna satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.

Woj-Tom to firma, która na rynku usług budowlanych działa już od wielu lat. Naszą specjalnością są nowoczesne izolacje natryskowe oraz powłoki polimocznikowe, które wykonujemy z wykorzystaniem najlepszych materiałów i wyspecjalizowanego sprzętu. Nasza kadra to ludzie z dużym doświadczeniem, którzy potrafią rozwiązać każdy problem techniczny, jeśli pojawia się on podczas realizacji zlecenia. Świadczymy usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom, wykonując ocieplenia natryskowe budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz przemysłowych.

Siedzibą naszej firmy jest Tomaszów Mazowiecki, w którym – jako jedni z nielicznych – oferujemy tego rodzaju usługi. Cieszymy się też uznaniem klientów w całym województwie łódzkim, bowiem stosowane przez nas technologie należą do innowacyjnych. Wyróżnia nas rzetelność, solidność i terminowość, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, dlatego wykonywane przez nas izolacje natryskowe pianką poliuretanową są trwałe, estetyczne i niezawodne.

Izolacje pianką od najlepszych producentów

Wzrost kosztów eksploatacji budynków mieszkalnych i komercyjnych w konsekwencji owocuje popytem na skuteczną – w wymiarze ekonomicznym i użytkowym – izolację. Tradycyjne materiały dedykowane ocieplaniu nie zdają egzaminu z racji krótkofalowej żywotności wskutek procesu opisywanego jako dryft technologiczny (tj. tracenie właściwości materiału w czasie). Woj-Tom, w oparciu o zgromadzoną wiedzę, kompletne zaplecze techniczne i bogate doświadczenie branżowe, z powodzeniem wykorzystuje najwyższej jakości izolacyjne pianki natryskowe cenionych w branży producentów – światowej sławy pionierów w podległej gałęzi gospodarki.

piana poliuretanowa

nasze izolacje są trwałe i niezawodne

Zapraszamy do Współpracy