czyste powietrze izolacje logo
  1. Home
  2. Oferta izolacji natryskowych

Oferta izolacji natryskowych

Firma Woj-Tom od wielu lat świadczy usługi, które obejmują kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową budynków. Połączenie nowoczesnej technologii natryskowej z doskonałymi materiałami to gwarancja wyjątkowych efektów, które przekładają się na komfort wnętrz, bezpieczeństwo i ekonomiczną eksploatację.

Posiadamy najwyższej jakości piany natryskowe dedykowane izolacji fundamentów, ścian, poddasza i dachu w domach mieszkalnych, inwestycjach komercyjnych, instytucjach publicznych oraz zabudowie gospodarczo-przemysłowej (tj. przechowalnie warzyw i owoców, kurniki, chlewnie, obory, elewatory zbożowe, pieczarkarnie, magazyny, hale produkcyjne i pokrewne).

Izolacja natryskowa – technologia dla świadomych Klientów

Wybrany materiał lokujemy metodą natrysku wysokociśnieniowego. Jego rodzaj jest ściśle podyktowany rodzajem nawierzchni. Technologia, jaką nanoszona jest pianka natryskowa PUR, pozwala na czysty, szybki i dokładny proces aplikacji. W poszanowaniu Państwa inwestycji nasza ekipa również pozostawia po sobie porządek. Proponowane rozwiązania (oparte o rentowność, trwałość i ekologię) dedykujemy naszym Klientom – ludziom otwartym na nowoczesne i przyszłościowe technologie budowlane, zorientowanym na szczere doradztwo i profesjonalne usługi. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tym z Państwa, którzy chcieliby „na żywo” ujrzeć dokładność oraz szybkość wykonywanych przez nas natrysków, zachęcamy do obecności w miejscach realizowania zleceń.