Kompleksowe ocieplenia i izolacje

gosciuCzym się zajmujemy?

Specjaliści z firmy Woj-Tom zapewniają najwyższą jakość instalacji natryskowych izolacji, dokonywanych przy pomocy pianki poliuretanowej i powłok polimocznikowych.

Oferujemy szeroki zakres usług, od izolacji fundamentów począwszy, przez ocieplanie i izolację ścian, na ocieplaniu poddasza skończywszy.

Kadra firmy Woj-Tom posiada niezwykle szerokie doświadczenie w instalacji natryskowych izolacji pianką poliuretanową oraz powłok polimocznikowych.

Nasze usługi obejmują wiele zagadnień począwszy od izolacji fundamentów, poprzez ocieplenie ścian, a skończywszy na ociepleniu poddasza. Więcej możecie przeczytać Państwo w dziale oferta. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stale ulepszamy stosowane przez nas technologie, tak by w pełni spełnić oczekiwania Kontrahentów. Obecnie nasza firma jest jedyną w regionie łódzkim, która posiada Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy wydanego z ramienia samego Demilec USA. Dokument ten stanowi potwierdzenie naszych umiejętności z zakresu przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników.
Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników połączone z technologią na miarę XXI wieku sprawia, że jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem świadczącym usługi tego typu w województwie łódzkim. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Klient szuka sprawdzonego i rzetelnego partnera biznesowego. Taka właśnie jest nasza firma.

Produkty oferowane przez Woj-Tom wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu możemy z dumą stwierdzić, że parametry techniczne instalowanych przez nas ociepleń, znacząco odbiegają jakością od innych w swej gałęzi. Potwierdzeniem tych słów jest dożywotnia gwarancja zarówno na izolację jak i ocieplenie.

Czym różni się nasza firma od innych? Nasz produkt przeznaczony jest na lata użytkowania. Z nami tysiące złotych wydawane na ogrzewanie i klimatyzacje będą tylko przykrym wspomnieniem. O szerokich wachlarzu usług możecie Państwo przeczytać w naszej ofercie.

Jak wygląda to w praktyce?

 

 • znacznie zawyżone koszty ogrzewania i klimatyzacji zostają zredukowane nawet o 50%!
 • gwar, szum, łoskot samochodów zostaje maksymalnie obniżony dzięki redukcji hałasów!
 • alergia wywołana przez kurz, pyłki oraz zewnętrzne zanieczyszczenia znika dzięki skutecznej barierze!
 • zimowy chłód, a także letni upał przechodzą w zapomnienie – wygoda we własnym domu może trwać przez cały rok niezależnie od pory roku!

 

Dzięki naszej firmie wszystko to jest możliwe jednocześnie. Izolacja wraz z odpowiednio dobranym ociepleniem sprawi, że Państwa dom stanie się energooszczędny, cichy, zdrowy, a przede wszystkim przygotowany na każdą temperaturę w roku!

Co oferujemy?

Specjalna piana natryskowa Demilec USA posiada niezwykłe właściwości techniczne. Dzięki niej zarówno izolacja wewnątrz budynku, jak i ocieplenie domów, obiektów wielkopowierzchniowych, budynków użyteczności publicznej oraz gospodarczych, a także domków jednorodzinnych stają się dziecinnie proste. Co więcej izolacje natryskowe pianą poliuretanową mogą być wykonane nie tylko w nowych, jeszcze nieocieplanych budynkach, ale również w obiektach przechodzących modernizację.

Ze względu na energooszczędność, a także niskie koszty eksploatacji nasze systemy dachowe są szczególnie atrakcyjne w przypadku firm oraz organizacji użyteczności publicznej, pokrywających własne koszty remontów i opłat eksploatacyjnych utrzymania danej nieruchomości.

W skład naszych usług wchodzą m.in.:
 • wypełnianie konstrukcji szkieletowych,
 • ocieplanie poddaszy i stropów,
 • ocieplanie podłóg,
 • izolacja międzykrokwiowa,
 • izolacja cieplna ścianek działowych,
 • izolacja akustyczna,
 • izolacja fundamentów,
 • izolacja ścian zewnętrzną np. pod elewację,
 • izolacja posadzek i wylewek,
 • izolacja w przemyśle motoryzacyjnym etc.

1

 

Dlaczego Demilec?

 

Demilec USA już od ponad 25 lat oferuje swoje wysokojakościowe produkty krajom na całym świecie. Nic, więc dziwnego, że stanowi praktycznie przedsiębiorstwo wiodące w zakresie produkcji energooszczędnych systemów izolacyjnych. Reklamacja? Współpraca z tym Kontrahentem nie zakłada takiego terminu. Co więcej, firma ta dba również o jakość usług oferowanych przez ich podwykonawców. Demilec USA wprowadził specjalny program ochrony jakości: InSEAL-Right. Polega on na przeprowadzaniu losowych wizytacji w miejscach, które bezpośrednio deklarują się, jako wykonawcy ich firmy w celu kontroli wykonywanej pracy. Również i Woj-Tom należy do tego grona.
Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół. Oznacza to, że również Państwo mogą być pewni, że oferowane przez nasz usługi z zakresu montażu izolacji i ocieplenia są najwyższej jakości.

Troszczymy się o Twój dom, Twoją rodzinę i Twoje oszczędności.

Technologia

 

Nie ukrywajmy, przeciętna osoba będzie mieć znaczne trudności ze zrozumieniem zaawansowanej technologii, jaką stosujemy w naszych produktach. Nic dziwnego, technika rozwija się z dnia na dzień: nowe patenty, maszyny, udoskonalone surowce. Z miesiąca na miesiąc wprowadzamy coraz to nowsze innowacje, tak by mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku względem Klienta. Wiemy, że każdy z Państwa liczy na fachowo wykonane ocieplenie bądź izolacje, która posłuży mu przez długie lata. Rozumiemy potrzeby, jakie kreuje dzisiejszy rynek i wiemy jak im zaradzić. Zamiast zanudzać Państwa techniczną terminologią pragniemy przedstawić Państwu list przedstawiciela firmy Demilec, który w pełni obrazuje to, z czym, na co dzień zmaga się zespół naszych fachowców.

 

„Od początku lat 80-tych, w lodówkach i zamrażarkach – a więc urządzeniach, których prawidłowe działanie uzależnione jest od skutecznej termoizolacji, zaprzestano stosowania tradycyjnych materiałów izolacyjnych. Niestety nie zaprzestano ich powszechnego stosowania w naszych budynkach, w których, na co dzień mieszkamy i użytkujemy. Wydajność tego typu tradycyjnych termoizolacji jest ogólnie określana przy pomocy współczynnika przewodności termicznej (λ lambda), nieuwzględniającego braków tych systemów w zakresie szczelności oraz nieuniknionych utrudnień w prawidłowej instalacji, takich jak łączenia i szczeliny miedzy materiałami izolacyjnymi. Skutkiem są występujące w tych miejscach mostki termiczne.

Ponadto powszechnie utarte i panujące przekonania budowlane często mijają się z faktami! Od dawna, bowiem wiadomo, że w przeciętnym, tradycyjnym budynku, poziom szczelności jego „koperty” znacząco odbiega od zakładanych norm. Efektem jest zakłócenie systemu ogrzewania i wentylacji wnętrza naszego domu, gdzie stosunek poziomu ponadnormatywnej (naturalnej) wymiany powietrza dysproporcjonalnie zwiększa zapotrzebowanie na pobór energii, zmniejszając wydajność zaawansowanej mechaniki grzewczo-klimatyzacyjnej. Jednocześnie naturalna przenikliwość wilgotnego powietrza w obszarach wykraplania („punktu rosy”) wraz z zastosowaniem nasiąkliwych i mało wydajnych tradycyjnych materiałów dociepleniowych, z upływem czasu znacząco redukują zakładane parametry i pożądaną integralność zewnętrznych połaci i ścian, których głównym zadaniem ma być zadbanie o nasz komfort i zdrowie.

My nie powielamy powszechnie jeszcze obecnych, lecz często błędnych przekonań oraz mitów n.t. zakładanych parametrów i skuteczności stosowanych dotychczas tradycyjnych technologii dociepleń. My od dawna uczymy się o tym, jak izolować prawidłowo, szczelnie, skutecznie, trwale i ekologicznie. Pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem… Budujcie Państwo oszczędnie i zdrowo!"